Banner

zombie run i słuchawki

Nigdy nie lubiłem biegać w słuchawkach. Ma to wiele wad, jak utrudnienie w biegu przez zaburzanie błędnika, ale też i zalet, umila nam czas w trakcie biegu. Zombie run, stanowczo należy do tej drugiej grupy.

Główną zaletą jest oczywiście motywowanie gracza. Ale na czym to polega? Gra, bo ta aplikacja jest grą, polega na wcielenie się w rolę ocalałego z apokalipsy zombie. Bo ta w końcu nastąpiła. Dostajesz się do obozu, ludzi walczących o ocalenie. Każdy z mieszkańców, musi jakoś zarobić na swoje utrzymanie – Tobie w udziale przypada bycie biegaczem. Dokładnie tak, musisz biegać, zbierać surowce i unikać hord zombie. Cała tajemnica polega na sterowaniu w grze. Aby wykonać misję w grze, musisz pobiec w prawdziwym świecie.

Wychodzisz biegać, włączasz swoją ulubioną muzykę – która nagle jest przerwana. Słyszysz, głos mówiący do ciebie przez radio, byś szybko biegł do szpitala, bo się skończyły lekarstwa a w obozie nastąpiło nagle zapotrzebowanie. Po drodze znajdujesz akta badań nad zombie, zabierasz. Może się przydać. Wracasz spokojnym truchtem do bazy. Gdy nagle to słyszysz. Skowyt zombie. Wtedy zaczyna się prawdziwe zombie run. Biegniesz jak najszybciej. Czujesz je na swoim karku. Musisz biec szybciej. Jak szybko się da by przetrwać.

A teraz na poważnie:

Gra, naprawdę motywuje by się ruszyć z domu. A jej fabuła? prawie tak dobra jak w serialu The Walking Dead. Polecam ją szczerze. Można ją używać, jednocześnie podejmując się któregoś z naszych biegowych wyzwań. Myślę że 5km po 30 dniach świetnie się na da.

chcecie zobaczyć jak gra wygląda? Biegać polecam po zmroku 😉

Podsumowanie:

Wady:

  • koniecznie słuchawki w uszach, co zaburza nam błędnik i obniża percepcję.
  • mikro płatności w grze(nie są konieczne dla gry – ale pozwalają podejrzeć nasze statystyki)

Zalety:

  • świetna motywacja do biegania ja pierwszego dnia wyszedłem pobiegać 20 minut wróciłem po 50!
  • to jest o ZOMBIE!! poczuj się jak Richard z the walking dead.

Wymagania? urządzenie mobilne systemem android przynajmniej 4.0 lub iphone z IOS 8.0 i nowszymi.