pewnoscsiebie

uwolnij pewność siebie

Jak ćwiczyć pewność siebie?

Pomyśl, proszę, o dorodnej, żółtej, soczystej cytrynie. Dojrzewała ona w gorącym słońcu
i jest już tak idealna, jak tylko cytryna może być. Wszystko dzieje się w wyobraźni, więc możesz sięgnąć po nóż i przekroić ją na pół. Odrobina soku wylała się z niej podczas krojenia. Teraz złap jedną połówkę, otwórz szeroko usta i wyciśnij cytrynę i jej wspaniały orzeźwiający sok wprost na język. Posmakuj go, jest cudowny, orzeźwiający i cierpki.

Już? Czy również poczułeś, że w Twojej jamie ustnej wydziela się znaczna ilość śliny? Pisząc te słowa, sam odczułem to bardzo wyraźnie. Przy odrobinie skupienia na pewno Twój organizm zaczął reagować identycznie. W ciele zaczęły wytwarzać się procesy biochemiczne na samą myśl, wyobrażenie o smaku cytryny. Ciało zaczęło przygotowywać się do trawienia, chociaż była to tylko wizja.

Taka wizualizacja, może wywołać w Twoich ustach smak cytryny? czujesz? Bo ja poczułem to pisząc te słowa. Na p[odobnej zasadzie działa książką „Uwolnij pewność siebie” Rafała Kołodzieja. Masz w niej 6 takich wizualizacji i aż 19naście ćwiczeń które pomogą Wam rozbudzić w sobie pewność siebie.

Dostaniesz też wielką dawkę wiedzy w wielu dziedzinach psychologii. Będziesz rozpoznawał ludzi, którzy na Twoją pewność siebie będą starali się podnieść rękę. Dzięki Czemu łatwiej Ci będzie jej bronić.

Zachęcam do zakupu książki pod tym linkiem

 

pozdro!!