gym person

5 typów osób z którymi lepiej nie trenować

W grupie raźniej! To wiadomo nie od dziś. Zawsze się przyda pomocna dłon w trenowaniu. Przyjaciel potrafi zmotywować, gdy brakuje nam zapału. Ale czy zawsze? Poniżej wymieniam 5 typów osób które potrafią nas zdemotywować do trenowania:

  1. Casanowa – przychodzi na siłownię tylko po to by gapić się na laski w leginsach. Gdy ty próbujesz zacząć kolejną serię, on odrywa Cię od ćwiczeń tylko po to byś zwrócił uwagę „na tę nową na bieżni”
  2. Żartowniś – odrobina humoru nie jest zła. Ale zwłaszcza na siłowni pewnych zasad należy przestrzegać. Jeśli ktoś nam w ramach żartu dołoży ciężaru którego się nie spodziewamy, łatwo można zerwać mięsień albo odnieść inną kontuzję.
  3. Gwiazdor – Osoba która się w kółko przechwala, a nie zawsze wiele potrafi. U innych budzi tylko niesmak i irytację.
  4. Trener – Oczywiście, dobre porady zawsze są porządane( po to prowadzimy tego bloga), ale nie gdy osoba doradzająca nie ma pojęcia o czym mówi + przeszkadza ci w skupieniu się na ćwiczeniach.
  5. Maruda – przychodzi na trening i już po pierwszych ćwiczeniach leży na macie i narzeka tylko po to by go kilka ćwiczeń ominęło. Jego postawa nie tylko wpływa na niego samego, ale także potrafi zdemotywować wszystkich wokół.

A wy jakich typów jeszcze nie lubicie?